نفس در قفس

ارگان خبری لیگ حقوق بشر زندانیان ایران
اخبار

تجاوز گروهی به یک دگرباش جنسی

۱۲-مهر-۱۳۹۵

گروه خبری: اقلیت‌های جنسی -

سایت نفس در قفس: دختری که رفتار پسرانه دارد هنوز فکر می کرد دوستان دوران کودکی اش او را از خود می دانند، اما توسط آن‌ها مورد تجاوز گروهی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری رکنا، مارال بین بچه محل ها به مجید معروف بود و از بچگی با پسران هم کوچه ای بازی می کرد به طوریکه رفتارش پسرانه شده بود و هیچ همبازی دختری نداشت.

او حتی وقتی مدرسه تعطیل می شد با دوستانی که همگی پسر بودند به خانه برمی گشت. هفده ساله شده بود که دوستانش قرار گذاشتند به شمال سفر کنند او هم همراه شد و روانه یکی از شهرهای شمالی شدند.

شب نخست بود پس از کلی بازی و تفریح همه در ویلای اجاره ای خوابیدند اما هنوز نیم ساعت نگذشته بود که مارال سایه دوستانش را بالای سرخود دید آنها مشروب خورده بودند و این بار مارال هرچه التماس کرد و مدام گفت که بچه ها من مجید هستم کسی گوش نداد و ۴ دوست صمیمی اش یکی پس از دیگری به او تجاوز کردند.

صبح روز بعد مارال دیگر در ویلا نبود از آنروز به بعد مارال دیگر جواب تماس‌های دوستانش را نداد، آن‌ها پیغام دادند که پشیمان هستند و مست بوده و ندانستند چه کردند اما مارال مرتب به خود می پیچید و بارها تصمیم به خودکشی گرفت.

سه ماهی نگذشته بود که مارال فهمید باردار است و سراغ پسرها رفت هیچکدام نمی پذیرفتند که پدر باشند باید سقط جنین می شد و مارال از لحاظ جسمانی قادر به این کار نبود.

این دختر که هنوز رفتاری پسرانه دارد با مراجعه به دادسرا به طرح شکایت پرداخت و از پسران متجاوز شکایت کرد.

با ادعاهای این دختر دوستان او بازداشت شدند و همگی پذیرفتند تحت تاثیر مشروبات الکلی همان شبانه وسوسه شده اند تا به مارال تجاوز کنند.

با دستور بازپرس برای شناسایی پدر جنین آزمایشات ژنتیکی صورت گرفت و پرونده به دادگاه کیفری ارجاع شد.

برچسب ها: