نفس در قفس

ارگان خبری لیگ حقوق بشر زندانیان ایران
اخبار

تشکیل پرونده برای زنی که توسط خودروی پلیس زیر گرفته شد

۳-بهمن-۱۳۹۶

گروه خبری: زنان -

سایت نفس در قفس: مرکزاطلاع رسانی پلیس غرب تهران در خصوص خبر زیر گرفتن بانویی در تجمع مالباختگان موسسه ولیعصر توسط ماشین پلیس، از تشکیل پرونده زن حادثه دیده خبر داد و او را متهم به تمارض کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، مرکزاطلاع رسانی پلیس غرب تهران در خصوص زیر گرفتن بانویی درتجمع مالباختگان موسسه ولیعصر توسط ماشین پلیس گفت: “در پی تجمع تعدادی ازمالباختگان موسسه ولیعصر ،پلیس درموقعیت حاضر وبرای کنترل اوضاع و عدم انسداد راه و تسهیل در عبور و مرور خودروها اقدام کرد”.

وی ادامه داد “دراین میان، چندنفر موجب اخلال در نظم عمومی شدند که پلیس لاجرم مجبور به انتقال آنان شد که متاسفانه یکی از خانمها با تمارض، خود را به زمین زد که بلافاصله به بیمارستان فاطمه زهرا اعزام که پس از بررسی و انجام معاینات توسط پزشکان، تمارض وی محرز شد، لذا برای وی پرونده قضایی تشکیل و با نظر مقام قضایی با وی مصاحبه و مشارالیها به اقدام نمایشی خود اعتراف کرد.”

لازم به یادآوری است روز گذشته ویدیویی از تجمع مالباختگان موسسه ولیعصر در شهرستان بهارستان از شهرهای همجوار با رباط کریم منتشر شده بود. تصاویر واضح ویدیویی نشان می دهد ماشین پلیس زنی را در میانه جمعیت زیر می گیرد.